Skip to main content

EndNote Basic: Introductie

EndNote Basic

Vanaf 1 januari 2019 stapt Zuyd over op EndNote Basic, de webversie van EndNote. De EndNote software zal dan niet meer via het Zuyd netwerk beschikbaar zijn.
De komende tijd zal deze LibGuide aangevuld worden met praktische informatie over het werken met EndNote Basic.

Hoe EndNote Basic benaderen?

EndNote Basic is beschikbaar via de databank Web of Science:

1. Ga naar de website van Zuyd Bibliotheek
2. Klik rechts bovenin op databanken 
   
3. Ga naar de W en klik op 'Web of Science'
4. Ga in de zwarte menubalk bovenin naar 'EndNote'

De eerste keer dien je je te registreren; zie de kennisclip 'Registratie EndNote Basic'.

Kennisclip: Registratie EndNote Basic

Ondersteuning nodig?

Heerlen

Marsha Bokhorst
marsha.bokhorst@zuyd.nl
045-4006029
Christina Piovesan
christina.piovesan@zuyd.nl
045-4006029
Liesbeth Ramaekers
liesbeth.ramaekers@zuyd.nl
045-4006032

Maastricht

Jill Penders                          
jill.penders@zuyd.nl
Hotelschool
043-3528270
Marion Schellings
marion.schellings@zuyd.nl
Brusselseweg
​043-3466620

Sittard

Jill Penders                         
jill.penders@zuyd.nl
046-4207030
Ans Wijnroks
ans.wijnroks@zuyd.nl
046-4207010
Philip Willems
philip.willems@zuyd.nl
046-4207030

www.zuyd.nl | Disclaimer | Over Zuyd Bibliotheek