Skip to main content

EndNote: Home

Wat is EndNote?

EndNote is software waarmee je een persoonlijke bibliotheek bouwt met beschrijvingen van bronnen, zoals een boek, tijdschriftartikel of website.
Deze literatuurreferenties kun je zelf invoeren of exporteren vanuit databanken en zoekmachines. Bijbehorende pdf's kunnen gekoppeld worden.
Door de koppeling van EndNote met Word kun je tijdens het schrijven literatuurverwijzingen en bronnenlijsten in je tekst opnemen volgens een bepaalde refereerstijl.

Samen aan één bibliotheek werken

Wil je met een (project)groep samen aan één bibliotheek werken, bekijk dan hoe te downloaden en installeren op het tabblad 'Samenwerken aan 1 EndNote bibliotheek'.

Van EndNote X8 naar EndNote Basic

De webversie van EndNote: EndNote Basic is gratis beschikbaar binnen Zuyd via Web of Science.

► Bekijk de EndNote Basic LibGuide

Introductiefilmpje

Informatieprofessionals

Heerlen

Marsha Bokhorst
marsha.bokhorst@zuyd.nl
045-4006029
Christina Piovesan
christina.piovesan@zuyd.nl
045-4006029
Liesbeth Ramaekers
liesbeth.ramaekers@zuyd.nl
045-4006032

Maastricht

Jill Penders                          
jill.penders@zuyd.nl
Hotelschool
043-3528270
Marion Schellings
marion.schellings@zuyd.nl
Brusselseweg
​043-3466620

Sittard

Jill Penders                         
jill.penders@zuyd.nl
046-4207030
Ans Wijnroks
ans.wijnroks@zuyd.nl
046-4207010
Philip Willems
philip.willems@zuyd.nl
046-4207030

www.zuyd.nl | Disclaimer | Over Zuyd Bibliotheek