Skip to main content

Endnote Basic NL: Home

Wat is EndNote Basic?

EndNote Basic is een gratis online service waarmee je een persoonlijke bibliotheek bouwt met beschrijvingen van bronnen, zoals een boek, tijdschriftartikel of website. Deze literatuurreferenties kun je zelf invoeren of exporteren vanuit databanken en zoekmachines. Bijbehorende pdf's kunnen gekoppeld worden.
Door de koppeling van EndNote Basic met Word kun je tijdens het schrijven literatuurverwijzingen en bronnenlijsten in je tekst opnemen volgens een bepaalde refereerstijl.

LET OP: na het registreren via Web of Science kun je Endnote Basic een jaar lang gebruiken met de aangepaste APA style van Zuyd. Om de style van Zuyd te kunnen blijven gebruiken MOET je eenmaal per jaar via het Zuydnetwerk inloggen bij Web of Science en dan klikken op Endnote.

Aanmaken van een account voor EndNote Basic

EndNote Basic is beschikbaar via de databank Web of Science:

1. Ga naar de website van Zuyd Bibliotheek
2. Klik rechts bovenin op databanken 
   
3. Ga naar de W en klik op Web of Science
4. Klik binnen de site van Web of Science in de zwarte menubalk bovenaan op EndNote

De eerste keer moet je je registreren; zie de kennisclip Registratie EndNote Basic.

Kennisclip: Registratie EndNote Basic

Informatieprofessionals

Heerlen

Marsha Bokhorst
marsha.bokhorst@zuyd.nl
045-4006029
Christina Piovesan
christina.piovesan@zuyd.nl
045-4006029
Liesbeth Ramaekers
liesbeth.ramaekers@zuyd.nl
045-4006032

Maastricht

Jill Penders                          
jill.penders@zuyd.nl
Hotelschool
043-3528270
Marion Schellings
marion.schellings@zuyd.nl
Brusselseweg
​043-3466620

Sittard

Jill Penders                         
jill.penders@zuyd.nl
046-4207030
Ans Wijnroks
ans.wijnroks@zuyd.nl
046-4207010
Philip Willems
philip.willems@zuyd.nl
046-4207030

www.zuyd.nl | Disclaimer | Over Zuyd Bibliotheek